III Edycja 2019

Podsumowanie III edycji konferencji Firma Przyszłosci

Program

Program (Sala koncertowa)


Program (Sala kameralna)

8:30 - 9:30

rejestracja / kawa

9:30 - 10:00

uroczyste otwarcie

10:00 - 10:30

prof. Witold Orłowski

PwC

Polska, Europa, świat - ekonomiczne trendy rozwoju. - prelekcja otwierająca.

10:30 - 10:50

Janusz Niedźwiecki

Grupa Apator

Rozwój silnej grupy kapitałowej.

10:50 - 11:10

Jacek Kotarbiński

Kotarbiński.com

Jak komunikować się z klientami wykorzystując nowe technologie?

11:10 - 11:30

Zyta Machnicka

Lightness

MAŁY MOŻE WIĘCEJ.
Czyli jak jeszcze dziś wdrożyć autentyczny employer branding.

11:30 - 11:40

Aneta Zielińska-Sroka

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości 

Środki na innowacje, oferta PARP dla firm.

11:40 - 12:30

kawa / networking

12:30 - 12:50

Janina Bąk

Janina Daily

Wszystko, co musisz wiedzieć o statystykach, by były mniej straszne.

12:30 - 13:00
Rejestracja uczestników (powitalna kawa)

12:50 - 13:10

Wojciech Małaszewicz
Erwin Ziarkiewicz

First Data Polska S.A

2030 Marzenia Klientów vs. Klienci marzeń.

13:10 - 13:30

Łukasz Szarszewski

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu

Jak robimy to w Toruniu?

13:00 - 13:10
Przemówienie otwierające

13:30 - 13:50

Robert Rydz-Mościcki

Performance Media

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o Google Assistant, ale bałeś się zapytać.
Rewolucja, która nadeszła.

13:10 - 14:00
Jak zbliżyć biznes i edukację?
Jerzy Boehlke, dziekan WNEiZ;
Urszula Martynowicz, Dyrektor Departamentu Strategii,
Kwalifikacji i Kształcenia Zawodowego, MEN;
dr Łukasz Bruski, Prezes Zarządu, Centrum Słuchu i Mowy;
Małgorzata Kubińska, Dyrektor ds. Personalnych, Grupa Apator;
Daniel Nowak, ekspert, PARP;
Moderator: Piotr Olszowski

13:50 - 14:50

poczęstunek / networking

14:50 - 15:10

Agata Roczniak

Inspiratorka, mistrzyni życia

Nie łam się. Przełam bariery. Czyli jak nie stracić wewnętrznej motywacji podczas wyzwań.

15:10 - 15:35

Kamil Bolek

LifeTube/TalentMedia

Kreatywność, skuteczność czy jedno i drugie. Komu i na co YouTube i digital influencerzy?

14:00 - 15:00
Uroczystość wręczenia nagród w konkursie Pracodawca Jutra

15:35 - 15:55

Wilhelm Mikołajczyk

PKO TFI – Grupa PKO Banku Polskiego

PPK - zainwestuj w przyszłość swoich Pracowników

15:00 -16:00 Lunch

15:55 - 16:15

Piotr Bucki

bucki.pro

Wirusowe sekrety, autentyczne historie i prawdziwe emocje – czy marketing może zmieniać świat na lepsze?

16:15 - 16:35

Anna Maj

PwC

Jak odnieść sukces w erze cyfrowej?

16:35 - 16:45

podsumowanie konferencji

globalizacja

innowacje

marketing

Prelegenci

Erwin Ziarkiewicz

Pracuje jako Product Manager w First Data Polska S.A. Od kilkunastu lat jest związany ze światem płatności mobilnych. Posiada szerokie doświadczenie zarówno produktowe jak i projektowe w obszarze rynków telekomunikacyjnych i finansowych. Brał czynny udział w budowie ekosystemów płatności mobilnych.

Wojciech Małaszewicz

W First Data Polska zarządza rozwojem i sprzedażą produktów i usług dla instytucji finansowych. Jest opiekunem merytorycznym raportu i konferencji “Laboratorium Przyszłości First Data” i prelegentem wielu konferencji i warsztatów branżowych. Świat płatności i fintechów nie ma dla niego żadnych tajemnic.

Janina Bąk

Komendant komedii w Janinadaily.com. Demon prezentacji. Wirtuoz statystyki. Umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. W jej historiach zasób słów jest tak bogaty, że mógłby samodzielnie spłacić cały dług publiczny Grecji.

Janusz Niedźwiecki

Absolwent Politechniki Gdańskiej Wydziału Elektrycznego oraz Wydziału Zarządzania i Ekonomii. Z firmą Apator związany jest od 1989 roku, gdzie zaczynał pracę w pionie konstrukcyjnym, następnie pracował w pionie handlowym. W roku 2000 objął funkcję Prezesa Zarządu Apator SA - Dyrektora Generalnego, którą sprawował przez 13 lat. Obecnie jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej Apator SA.

Kamil Bolek

Dyrektor marketingu LifeTube i TalentMedia, największej w Polsce agencji realizującej kampanie z youtuberami. Po kilkudziesięciu konferencjach, na których występował i kilkuset godzinach szkoleń, które poprowadził, Kamil doszedł do wniosku, że pisanie własnego bio (i do tego w trzeciej osobie!) jest nieco dziwne i chyba czas z tym coś zrobić.

Witold Orłowski

Profesor nauk ekonomicznych, wykładowca Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Akademii Vistula w Warszawie, główny doradca ekonomiczny PwC Polska. Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP. Były szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

Zyta Machnicka

CEO Lightness oraz autorka bloga CandidateExperience.pl. Działalność konsultingową prowadzi od 2011 r. i zrealizowała ponad 200 projektów edukacyjnych z obszaru employer brandingu. Jest pomysłodawczynią i współorganizatorką EBMASTERS - employer branding community oraz opiekunem merytorycznym Studiów Podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie.

Łukasz Szarszewski

Dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy na rzecz samorządu terytorialnego. Od 2017 r. kieruje jednostką budżetową odpowiedzialną za promocję gospodarczą miasta Torunia.

Robert Rydz-Mościcki

Od 12 roku specjalizuje się w budowaniu efektywnych strategii biznesowych w internecie najbardziej wymagających firm w Polsce. Szkoleniowiec i wielokrotny prelegent na najważniejszych konferencjach branży internetowej, m. in. Forum IAB, Internet Standard, Akademia Google dla Agencji, Internetowe Rewolucje.

Piotr Bucki

Architekt, który zamiast budynków woli projektować zdania. Aktor, który scenę teatralną zamienił na sale szkoleniowe i spotkania z widownią na konferencjach. Psycholog, który lubi badać i ciągle zadaje sobie pytanie, „skąd wiem, to co wiem?”.

Aneta Zielińska-Sroka

Z funduszami UE związana od 2006 roku. Obecnie kierownik sekcji Edukacji w Departamencie Komunikacji i Marketingu, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, koordynuje proces obsługi klienta, prowadzi spotkania, szkolenia, warsztaty, webinaria dla wnioskodawców PARP w zakresie oferty produktowej.

Wilhelm Mikołajczyk

Posiada wieloletnie doświadczenie w budowie, szkoleniu i zarządzaniu siecią sprzedaży produktów finansowych oraz wprowadzeniu ich do oferty partnerów biznesowych. Swoją karierę zawodową rozpoczął w towarzystwie ubezpieczeniowym Amplico AIG Life (1995-2001) gdzie jako trener odpowiedzialny był za szkolenie sieci agencyjnej.

Agata Roczniak

Inspiratorka, modelka, szczęśliwa żona i mama. Porusza się na wózku, ponieważ choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Stale obecna jest w kampaniach społecznych motywując innych do działania z pełną mocą. Zaraża radością i uśmiechem. Inspiruje ludzi by doceniali swoje życie i brali za nie pełną odpowiedzialność, prowadzi wykłady inspiracyjne.

Anna Maj

Pracuje jako FinTech Leader w PwC. Odpowiada za budowanie strategii oraz tworzenie modeli współpracy między bankami i partnerami FinTech, w szczególności w ramach projektów transformacji cyfrowej. Łączy podejście strategiczne z doświadczeniem operacyjnym we wdrażaniu innowacyjnych produktów i rozwiązań finansowych.

Jacek Kotarbiński

Ekonomista, uznany autorytet i ekspert w zakresie marketingu strategicznego, rozwoju innowacji i zarządzania sprzedażą. Doktorant Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Od 1990 roku praktycznie wspiera przedsiębiorstwa w zakresie rozwoju ich konkurencyjności. Autor bestsellerowej „Sztuki Rynkologii”.

Galeria