Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu zaprasza na

IV edycję Konferencji „Firma Przyszłości”

5 października 2021 r.

CKK Jordanki Toruń

Konferencja rozpoczyna się za

Dlaczego warto?

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę?

Chcesz spotkać ekspertów i praktyków?

Chcesz poznać megatrendy w biznesie?

Chcesz dowiedzieć się co jest na topie w marketingu i uzyskać praktyczne wskazówki?

Tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiesz cię BEZPŁATNIE na IV edycji Konferencji „FIRMA PRZYSZŁOŚCI”.

8:30 - 9:00

REJESTRACJA / KAWA

9:00 - 9:30

UROCZYSTE OTWARCIE KONFERENCJI 

9:30 - 10:10

Jowita Michalska

Digital University

Przyszłość rynku pracy - nowe technologie, kompetencje przyszłości.

10:10 – 10:30

Marek Zuber

Świat po pandemii: nowa rzeczywistość, czy powrót do normalności?

10:35 - 10:55

Dr inż. Jarosław Tworóg

Vobacom Sp. z o.o.

Technologie rozszerzonej rzeczywistości i analizy obrazowej w transformacji cyfrowej przedsiębiorców.

10:55 - 11:05

Daniel Mackiewicz 

ONDE SA

Jutro zaczęło się wczoraj.

PRZERWA KAWOWA / NETWORKING

11:35 – 11:55

Basia Piasek

Evenea Sp. z o.o.

Jak zmienia się sprzedaż w obliczy zmian technologicznych i ekosystemu rynkowego.

11:55 - 12:15

 Marta Petka - Zagajewska

PKO BP

 Wzmocnieni czy zmienieni? Obraz polskiej gospodarki po pandemii.

12:20 - 12:30

Robert Kowalski

PGE Energia Cieplna, PGE Toruń

Transformacja energetyki  w Toruniu – po co i dla kogo?

12:30 - 12:50

dr Piotr Wiśniewski

DBR77 Sp. z o.o.

Mapa drogowa digitalizacji - transformacja na przykładzie platformy robotów DBR77.

12:55 - 13:15

Dr hab. Rafał Moczkodan, prof. UMK; Justyna Łaskowska

Uniwersytet Mikołaja Kopernika

Wspólna przyszłość nauki i biznesu - ekoinnowacje oraz silvereconomy.

13:15 - 13:35

Robert Rydz-Mościcki

Performance Media 

Co współczesny marketer powinien wiedzieć o sztucznej inteligencji i Deep Learning.

13:35 - 13:55

Kamila Kużaj-Karaszewska

ONDE SA

Elastyczność psychologiczna - kluczową kompetencją liderów przyszłości.

 PRZERWA KAWOWA / NETWORKING

 14:30 - 14:50

 Paweł Tkaczyk

 MIDEA Sp. z o.o.

Kultura zjada strategię na śniadanie. Czyli o budowaniu przewagi konkurencyjnej.

14:50 - 15:10

Magda Foeller

Fitness Pro Sp. z o.o.

 Ty - największy kapitał Twojego biznesu.

15:15 - 15:35

Maciej Tesławski

Marketing Communication Academy

Trendy globalne czy lokalne?

15:35 - 15:45

Marcin Wiecki

Bank Gospodarstwa Krajowego

BGK - partner regionalnej przedsiębiorczości i rozwoju JST.

15:45 - 15:55

 Mateusz Kamiński

 RENAULT POLSKA

Zrównoważona mobilność dla wszystkich, teraz i w przyszłości.

15:55 - 16:05

Adrian Pieńkowski

 Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej

"Dostępność do instrumentów finansowych Unii Europejskiej w Polsce - wsparcie dla MŚP".

 

 PODSUMOWANIE IV EDYCJI KONFERENCJI FIRMA PRZYSZŁOŚCI

Prelegenci

Robert Rydz-Mościcki

Od 15 lat specjalizuje się w marketingu internetowym. Na co dzień odpowiedzialny za efekty biznesowe kampanii w internecie najbardziej wymagających klientów w Polsce. Szkoleniowiec i wielokrotny prelegent na najważniejszych konferencjach branży internetowej, m. in. Forum IAB, Internet Standard, Akademia Google dla Agencji, Internetowe Rewolucje. Ma za sobą kilkaset szkoleń i wykładów poświęconych efektywnościowemu wykorzystaniu Internetu.

Basia Piasek

Bazując na własnym prawie 20 letnim doświadczeniu, pomaga przedsiębiorcom budować dochodowe firmy, zachowując wysoką energię, spokój i genialny styl życia. Zbudowała takie firmy jak Wolves Summit, See Bloggers , Festiwal Kobiet Internetu (usługi), IncredBots (SaaS, dedykowane wdrożenia IT), Wolves Gate (info produkty, edukacja) oraz dynamicznie zmienia wyniki jako inwestor w firmach zajmujących się inwestycjami i handlem nieruchomościami, oprogramowaniem, usługami, sprzedażą produktów masowych B2C.

Jowita Michalska

Jej życiową misją jest uzbrojenie Polaków w niezbędne kompetencje cyfrowe. Powołała do życia Digital University, organizację, która współpracując z czołowymi globalnymi uczelniami, takimi jak MIT, Harvard Business School, University of Vienna, Stanford University czy NYU Stern, zajmuje się edukacją liderów w obszarze nowych technologii. Jowita organizuje i prowadzi programy edukacyjne dla kadry zarządzającej, szkolenia i konferencje.

Justyna Łaskowska

Dyrektorka Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (CPATT UMK). Ekspertka z zakresu zarządzania projektami i pozyskiwania dofinansowania w obszarze funduszy europejskich. Zaangażowana w rozwój europejskiego konsorcjum Młodych Uniwersytetów dla Przyszłości Europy YUFE oraz Inicjatywy Doskonałości – Uczelnia Badawcza UMK. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK oraz Politechniki Wrocławskiej, doskonale łącząca wiedzę i doświadczenie zawodowe.

Paweł Tkaczyk

Jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą – piszę blog o budowaniu marki, popełnił trzy książki: „Zakamarki marki”, „Grywalizacja” oraz „Narratologia”. Prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media… Kocha literki niemal w każdej – poza Comic Sans – formie. 

Maciej Tesławski

Współtworzył pierwszy polski letterhouse ABC Direct Contact, gdzie piastował funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. Marketingu. Współpracował z największymi agencjami w kraju m.in. McCann Communication, gdzie pełniłem funkcję Prezesa McCann Relationship Marketing, w agencji J. Walter Thompson zarządzał Client Service i Strategią, a także w Grey Worldwide od podstaw stworzył dział strategii. Pracował dla największych firm, jak Nestlé, General Motors, Winiary, Hasbro, Orlen, JT International Tobacco, British American Tobacco i wiele innych.

Magda Foeller

Magda każdego dnia pomaga zabieganym ludziom zmienić ich życie na lepsze, zbudować pewność siebie, pozbyć się kompleksów i osiągnąć szczyty życiowej energii, w najprostszy możliwy sposób, dzięki aktywności fizycznej i zdrowej diecie. Certyfikowana trenerka personalna, właścicielka prestiżowych studiów treningu personalnego Magda Foeller Studio w Toruniu i Bydgoszczy. Autorka książki „Jak być fit i nie zwariować”, którą możecie znaleźć w największych księgarniach w Polsce. Osobowość branży fitness według magazynu Businesswoman&Life.

dr hab., prof. UMK. Rafał Moczkodan

Nauczyciel akademicki, trener, szkoleniowiec. Literaturoznawca, który w zakresie działalności dydaktycznej zajmuje się m.in. zastosowaniem narzędzi ICT w praktyce polonistycznej i copywriterskiej, tworzeniem contentu i treści użytkowych oraz kreatywnością i innowacyjnością. Od 2015 roku współwłaściciel i członek Zarządu Idea Spin Sp. z o.o., która zajmuje się kreatywnością (głownie procesy design thiniking) oraz kombinezonami doświadczeń senioralnych.

dr Piotr Wiśniewski

Ekspert zarządzania i automatyzacji procesów w przedsiębiorstwach. Dyrektor zarządzający Grupy DB77 z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami międzynarodowymi. Absolwent Harvard Business School. Doktor nauk o zarządzaniu. Założyciel Pierwszej na świecie platformy robotów DBR77.com, której celem jest wspieranie robotyzacji oraz automatyzacja produkcji w przedsiębiorstwach.

Marcin Wiecki

Dyrektor Regionu Kujawsko-Pomorskiego BGK – ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołami w dużych instytucjach finansowych. Wcześniej pracował m.in. w Banku Millennium, DnB Nord Polska oraz ING Commercial Finance Polska. Specjalizuje się w bankowości korporacyjnej oraz MŚP. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim i Politechnice Gdańskiej.

Robert Kowalski

Prezes Zarządu PGE Toruń

Marta Petka-Zagajewska

Ekonomistka z 15-letnim doświadczeniem w analizowaniu i prognozowaniu procesów makroekonomicznych. Absolwentka SGH (Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne), studiowała też na Uniwersytecie J.Gutenberga w Moguncji. Przed 2017 rokiem przez kilka lat główna ekonomistka w Raiffeisen Bank Polska S.A. Od 2017 kieruje Zespołem Analiz Makroekonomicznych w PKO Banku Polskim, w ostatnich latach regularnie nagradzanym za trafność prognoz dla Polski, m.in. przez Gazetę Giełdy Parkiet.

Kamila Kużaj-Karaszewska

Psycholog w świecie biznesu, Trener, Coach. Od ponad 13 lat wspiera innych w rozwoju zawodowym i osobistym oraz inspiruje do rozwoju elastyczności psychologicznej, odkrywania w sobie pokładów energii i mobilizacji do szczęśliwego życia zgodnego z własnymi wartościami. Na co dzień realizuje się zawodowo w ONDE S.A., gdzie rozwija dział HR, poszukuje talentów i dba o to, by pracownicy czerpali maksimum satysfakcji z tego, co robią – w myśl słów Konfucjusza: „Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”.

Marek Zuber

Studiował na Wydziale Finansów i Bankowości Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz na Wydziale Elektroniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Po studiach pracował jako analityk i ekonomista w Banku Przemysłowo-Handlowym i połączonym BPH PBK. Doświadczenie zawodowe zdobywał również jako Główny Ekonomista w firmie doradztwa Finansowego TMS i TMS Brokers, oraz Główny Ekonomista Internetowego Domu Maklerskiego. Był także wykładowcą w Akademii Toyoty.

Daniel Mackiewicz

Absolwent socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz Marketingu i Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej. Od ponad 15 lat zajmuje się marketingiem, strategiami sprzedażowymi i produktowymi dla firm, komunikacją i PR. Z powodzeniem zaprojektował i wdrożył strategie marketingowe dla firm z branży FMCG, produkcyjnej, budowlanej, które z poziomu lokalnych przedsiębiorstw, stały się krajowymi liderami branży.

Mateusz Kamiński

Key Account Arena Manager w Renault Polska. Absolwent studiów na kierunku logistyki i transportu. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej skutecznie wspiera działania dealerów w obsłudze local fleet w swoim regionie. Codziennie spotyka się z nowymi trendami i zmianami zachodzącymi w wyborach i decyzjach związanych z kreowaniem polityki flotowej wśród klientów lokalnych jak i dużych korporacji. Pasjonat motoryzacji i nowych technologii.

dr inż. Jarosław Tworóg

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Promuje projekty i inwestycje w innowacje cyfrowe w dziedzinach sztucznej inteligencji rozszerzonej/wirtualnej rzeczywistości i IIoT. Uważa, że technologie te wyznaczają kierunek i dynamizują rozwój przemysłu 4.0 i sieci przemysłowych opartych na sieciach 5G. Wspiera aktywność firm angażujących się w budowę systemu kształcenia ustawicznego podkreślając, że wiedza to nowe możliwości wzrostu produktywności przedsiębiorstw gospodarki o obiegu zamkniętym.

Maciej Kautz - prowadzący

Maciej Kautz jest prowadzącym największych konferencji w Polsce poświęconych biznesowi, technologii i środowisku. Umiejętnie skraca dystans między występującymi a publicznością. Wierzy, że każdy uczestnik zasługuje na taką samą uwagę. Eventy online prowadzi z tabletem, by nieustannie wchodzić w dialog z odbiorcami. Jest autorem bloga o tajnikach angażującego prowadzenia wydarzeń.

Adrian Pieńkowski

Finansista, ekspert w Krajowym Punkcie Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej. W ramach KPK ekspert w zakresie ułatwiania przedsiębiorcom i instytucjom finansowym dostępu do preferencyjnego finansowania, oferowanemu dzięki wsparciu Unii Europejskiej.

Wiedza

Networking

Doświadczenie

PATRONAT HONOROWY

SPONSORZY

PARTNER TECHNOLOGICZNY

Poprzednie edycje

III Edycja 2019

III Edycja 2019

Przejdź
II Edycja 2018

II Edycja 2018

Przejdź
I Edycja 2017

I Edycja 2017

Przejdź

Co mówią uczestnicy?

Bądź na bieżąco!

Organizator

Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu to organizacja, która od ponad 30 lat wspiera lokalnych przedsiębiorców. Tworzymy przestrzeń networkingową dla ponad 200 firm z regionu kujawsko-pomorskiego – kontaktujemy przedstawicieli różnych branż, animujemy działania klastrowe, szkolimy, doradzamy i inspirujemy.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących naszych działań zapraszamy na iph.torun.pl.